A+ R A-

Drzwi Porta Lublin

Drzwi Lublin - drzwi wewnętrzne Porta

Drzwi Porta to doskonały wybór! PORTA jest jednym z liderów wśród producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce. Na rynku stolarki budowlanej firma działa od 1992 roku. Od początku priorytetem firmy jest produkcja wysokiej jakości wyrobów satysfakcjonujących najbardziej wymagających klientów.

Drzwi Porta to wysoka jakość i zawsze atrakcyjna cena!

Galeria poniżej przedstawia tylko niewielką część z aktualnej oferty.

Drzwi Porta - zastosowanie

Firma PORTA posiada w swojej szerokiej ofercie drzwi wewnętrzne w wielu różnych stylach i wzorach, które znajdują szerokie zastosowanie w mieszkaniach oraz domach, jak też w biurach i hotelach. Drzwi wejściowe wewnętrzne oraz wejściowe zewnętrzne stanowiące główne zabezpieczenie jak i wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Drzwi techniczne mające szerokie zastosowania w pomieszczeniach technicznych, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych.

Drzwi Lublin - drzwi wewnętrzne Porta Natura

Drzwi Porta wewnątrzlokalowe

Drzwi Porta wewnętrzne dzielą się na drzwi płycinowe oraz płytowe, jedno lub dwuskrzydłowe. Większość modeli drzwi Porta można również zamówić w wersjach przylgowej i bezprzylgowej. Skrzydło wypełnione jest w zależności od modelu i możliwości konstrukcyjnych wkładem stabilizującym tzw. „plastrem miodu”, płytą wiórowa otworowa lub płyta wiórową pełną.

Oferowane drzwi mogą być wykonane w różnych wersjach. Występują drzwi pełne płaskie (gładkie), mogą być ozdobione wstawkami z aluminium lub płycinami z płyty ryflowanej, w wielu modelach w miejscu płycin stosuje się zamiennie różnego rodzaju przeszklenia. Najpopularniejsze są przeszklenia matowe ale równie często stosuje się przeszklenia szybą chinchila, inne rodzaje szyb to np. żaluzja lub master carre. Drzwi wewnętrzne zdobi się także poprzez tłoczenie lub frezowanie. Producent daje nam bardzo szeroką gamę kolorystyczną w której na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Kolorystyka uzależniona jest od zastosowanego wykończenia, a te dzielą się na okleiny syntetyczne lub naturalne, laminowanie lub lakierowanie.

Drzwi Lublin - drzwi wewnętrzne Porta Office

Porta posiada wiele modeli ościeżnic, umożliwiających odpowiednie dopasowanie kompletów do różnych warunków zabudowy oraz gustu klienta. Rozwiązania te razem ze skrzydłem tworzą idealnie dopracowaną technicznie i estetycznie całość. Porta umożliwia również wykonanie większości modeli w wersjach przesuwnych z wykorzystaniem naściennych systemów przesuwnych Porta oraz ALU lub wewnątrzściennego systemu Kompakt z kasetą konstrukcyjną do zabudowy.

 

Drzwi techniczne Porta

W ofercie drzwi wewnętrznych Porta znajdują się również drzwi specjalistyczne oraz drzwi techniczne, charakteryzujące się w zależności od modelu odpowiednio wyższymi parametrami technicznymi  m.in. drzwi akustyczne (wysoka dźwiękochłonność RW=27, 32 lub 42), drzwi przeciwpożarowe (wytrzymałość ogniowa 30 (EI30) i 60 (EI60) minutowa) lub podwyższona odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Drzwi Lublin - drzwi wewnętrzne Porta Pasky

GALERIA - Drzwi wewnętrzne PORTA

Drzwi Porta Dec...
Drzwi Porta Fit...
Drzwi Porta Fit...
Drzwi Porta Foc...
Drzwi Porta Foc...
Drzwi Porta Gra...
Drzwi Porta Kon...
Drzwi Porta Kon...
Drzwi Porta Kon...
Drzwi Porta mod...
Drzwi Porta Nov...
Drzwi Porta Nov...
Drzwi Porta Spa...
Drzwi Porta Sty...
Drzwi Porta Sty...
Drzwi Porta Tre...
Wizualizacja dr...

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572