A+ R A-

Drzwi antywłamaniowe Lublin - Gerda

Firma EXPERT Lublin jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży drzwi Gerda. Autoryzację posiadamy od początku działalności naszej firmy. O drzwiach Gerda wiemy wszystko. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy drzwi antywłamaniowe Gerda zgodnie z zaleceniami producenta.

GERDA jest marką znaną i cenioną przez klientów, a jej specjalizacją są drzwi antywłamaniowe. Nasza firma stawia na produkty, które nie zawiodą zaufania klienta.

Drzwi Lublin - drzwi antywłamaniowe Gerda

Firma GERDA jest polskim producentem drzwi wejściowych do mieszkań i domów a przede wszystkim drzwi antywłamaniowych. Produkty GERDY są najwyższej jakości, wykonane z dużą starannością i dbałością, z materiałów nie budzących najmniejszych wątpliwości co do jakości.

W ofercie posiadamy drzwi Gerda do mieszkań i domów:

  • Drzwi wzmocnione
  • Drzwi antywłamaniowe,
  • Drzwi antywłamaniowe-przeciwpożarowe do mieszkań,
  • Drzwi metalowe,
  • Drzwi wykończone panelami z MDF-u,
  • Drzwi przeszklone


Drzwi zewnętrzne do domów mogą być pełne tłoczone w różnych wzorach lub z przeszkleniami. GERDA oferuje wiele wzorów przeszkleń, od przezroczystej szyby, po wyszukane wzory witraży.
Drzwi przeszklone, aby zwiększyć bezpieczeństwo, wyposażone są w pakiety szybowe z szybą P4 (model GWX20), a w wersji z atestem klasy C nawet w szybę P5 (model GSX).

 

Profesjonalny montaż drzwi GERDA

Oferujemy również autoryzowany montaż drzwi GERDA, który wykonują doświadczone ekipy monterskie z wieloletnim stażem. Montaż taki gwarantuje trwałość i wytrzymałość drzwi na wiele lat użytkowania. Decydując się na zakup z usługą zamontowania uzyskują Państwo również dwuletnią gwarancję obejmującą drzwi oraz montaż.

Mamy w sprzedaży również inne produkty GERDY takie jak zamki, wkładki oraz kłódki z atestem i bez.

 

Drzwi Gerda - zewnętrzne dwuskrzydłowe

Gerda wprowadziła od niedawna do swojej oferty drzwi dwuskrzydłowe. Jest to produkt skierowany do klientów posiadających domy o szerokim wejściu głównym, gdzie standardowe drzwi nie mogły być zastosowane. Drzwi dwuskrzydłowe GERDY dostępne są w wersji pełnej tłoczonej (skrzydło czynne) w różnych wzorach z drugim skrzydłem (skrzydło bierne) pełnym lub przeszklonym, oraz z przeszklonym skrzydłem czynnym i pełnym lub przeszklonym skrzydłem biernym. Dostępne są również różne rodzaje przeszkleń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem GERDY.

 

Drzwi Gerda - przykłady

Poniżej prezentujemy przykładowe wykonania drzwi GERDA (pełna oferta dostępna jest na stronie producenta).

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572