A+ R A-

Drzwi drewniane Lublin - zewnętrzne - CAL

Firma EXPERT Lublin jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Z.S.B. CAL


ZSB CAL drzwi drewnianeZakład Stolarki Budowlanej CAL funkcjonuje na polskim rynku od 1985 roku. Na ofertę składają się głównie drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz nietuzinkowy wygląd. Oprócz standardowych rozwiązań, firma daje swoim klientom możliwość zaprojektowania własnych drzwi. 

 

Firma CAL produkuje drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na zamówienie. Średni termin wykonania drzwi wynosi ok. 4 tygodnie.

System dopasowania drzwi do otworu

Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu istnieje możliwość dopasowania drzwi do dowolnego otworu w budynku. Na system składają się:

  • Drzwi jednoskrzydłowe do otworów o szerokości od 92 do 120 cm i wysokości od 200 do 250 cm,
  • Drzwi z naświetlami bocznymi - pozwalają zwiększyć szerokość co 1 cm od 20 do 120 cm i wysokość od 20 do 60 cm,
  • Drzwi z dostawkami otwieranymi i dwuskrzydłowe.

Oznacza to, że CAL jest w stanie wykonać drzwi zewnętrzne do dowolnych otworów o szerokości od 80 do 240 cm i wysokości od 200 do 310 cm.

 

Kolekcje drzwi drewnianych CAL

Oferta drzwi drewnianych zewnętrznych CAL podzielona jest na 6 kolekcji:

  • Kolekcja Arktyczna, to drzwi do domów energooszczędnych i pasywnych. Grubość skrzydła 90mm, trzecia uszczelka na obwodzie skrzydła i odpowiednie okucia pozwoliły uzyskać współczynnik Ud = 0,58 W/m2K (drzwi referencyjne sosnowe)
  • Kolekcja Klasyczna i Nowoczesna, to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz płytowej o grubości 78 mm i Ud od 0,9 W/m2K
  • Kolekcja Luksusowa, to drzwi dębowe o wzmocnionej konstrukcji, z bogatym wyposażeniem standardowym. Grubość skrzydła 65 mm, współczynnik izolacji cieplnej Ud od 1,3 W/m2K
  • Kolekcja Rycerska, to ciepłe drzwi sosnowe lub dębowe w nowoczesnej formie z elementami ozdobnymi z blachy nierdzewnej lub oksydowanego aluminium. Do drzwi oferujemy dopasowane kolorystycznie klamki, antaby i osłonki zawiasów. Grubość skrzydła 78 mm, Ud od 0,9 W/m2K
  • Kolekcja Zamkowa, to drzwi sosnowo-dębowe w nowoczesnej formie, ciepłe (współczynnik Ud od 1,0 W/m2K), w konkurencyjnej cenie.

Poniżej (w dalszej części strony) przedstawione są zdjęcia z przykładowymi wzorami z poszczególnych kolekcji.

Cechy drzwi CAL - bezpieczeństwo, ciekawa kolorystyka, świetne parametry termoizolacyjne

Drzwi CAL wyposażone są w zamki spełniające ogólne warunki ubezpieczenia budynków jednorodzinnych lub mieszkań. Po wyposażeniu ich w zamek listwowy, posiadają II klasę odporności na włamanie. Mogą być także wyposażone w zamki elektryczne, czytniki biometryczne, klawiatury i podłączenia do systemów domów inteligentnych.

Dzięki bogatej standardowej kolorystyce, dopasowanej do najpopularniejszych folii producentów okien i bram garażowych, każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieje również możliwość doboru koloru z palety RAL oraz malowania na inny kolor od strony zewnętrznej i wewnętrznej.

Wysokie parametry termoizolacyjne można dodatkowo podnieść poprzez montaż drzwi w opatentowany przez CAL sposób. Do tego celu wykorzystywana jest Termiczna Osłona Podproża eliminująca mostki cieplne poniżej poziomu podłogi.

Profesjonalny montaż drzwi CAL

Oferujemy Państwu również autoryzowany montaż drzwi CAL, który wykonują doświadczone ekipy monterskie z wieloletnim stażem. Montaż taki gwarantuje trwałość i wytrzymałość drzwi na wiele lat użytkowania. Decydując się na zakup z usługą zamontowania uzyskują Państwo również dwuletnią gwarancję obejmującą drzwi oraz montaż.

 

Kolekcja ARKTYCZNA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja KLASYCZNA:

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja RYCERSKA:

Drzwi zewnętrzne drewniane

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572