A+ R A-

Okna PCV Lublin

Okna Domel

Okna PCV Lublin - Okna Domel

DOMEL to znany producent okien PCV oraz aluminium. Okna PCV DOMEL to nowoczesne produkty, które przy atrakcyjnej cenie łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe. Misją firmy jest tworzenie okien spełniających oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wysokiej jakości surowce, zaawansowane technologicznie maszyny, wykwalifikowana kadra produkcyjna oraz fachowy doświadczony personel to główne atuty firmy DOMEL. Okna przez nich wykonane spełniają najnowsze, rygorystyczne normy europejskie i międzynarodowe. Posiadają niezbędne świadectwa, atesty i aprobaty stwierdzające wysoką jakość wyrobów.

 

Okna PCV sześciokomorowe Gealan

Okna PCV Lublin - Okna GealanDo Państwa dyspozycji są dwa sześciokomorowe systemy gwarantujące doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Możliwość zastosowania szerokiej gamy oklein dodatkowo podnosi walory estetyczne oferowanych wyrobów. Wyroby firmy DOMEL są ekologiczne, energooszczędne i długowieczne. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka estetyka, doskonała szczelność oraz wyjątkowa izolacja cieplna i akustyczna. Okna PCVwyposażone są w sprawdzone, niemieckie okucia, które już od dawna swą niezawodnością i funkcjonalnymi rozwiązaniami zdobywają uznanie wśród ogromnej grupy użytkowników.

 

Okna PCV Domel SynergicOkna PCV Lublin - Okna Domel Synergic

System Synergic ma głębokość 74 mm. Przemyślane w każdym detalu wewnętrzne życie sześciu komór zapobiega powstawaniu mostków termicznych i optymalizuje w ten sposób izolację cieplną. Przebadana wartość współczynnika „U” tej kombinacji profili łącznie ze standardowym usztywnieniem stalowym jest wyjątkowo niska i wynosi Uf=1,2W/m²K.

O wyglądzie okna w znaczny sposób decyduje system profili, z którego jest wykonane. Okna PCV firmy DOMEL wykonane są z wysokiej jakości profili firmy GEALAN. W systemie Synergic wykorzystany jest profil S 8000 IQ.

  • Doskonała izolacja cieplna dzięki sześciu komorom w ramie i skrzydle
  • Bardzo dobra statyka za sprawą dużych wzmocnień stalowych w ramie i skrzydle
  • Łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu

 

Okna PCV Domel Fusion

Okna PCV Lublin - Okna Domel Fusion

System Fusion wykonany jest z profili S 8000 IQ plus, który jest unikalnym produktem GEALANa. Dzięki sześciu komorom idealnie chroni przed zimnem i hałasem oraz aktywnie przyczynia się do obniżenia emisji CO2. Współczynnik przenikania ciepła dla tego profilu wynosi Uf=1,1W/m²K. Ponadto głębokość 83 mm zapewnia podwyższoną wytrzymałość naroży a tym samym gwarantuje większą stabilność okna. Duże wzmocnienia stalowe dbają o wysoką statykę a precyzyjne mocowanie okuć stanowi ważny plus w kwestii ochrony antywłamaniowej.

Wybierając profile serii FUSION nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie DOMEL-Fusion są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria ROUND dostępna w obydwu systemach, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

 

Okna PCV Lublin - Okna Domel Energetic

Okna PCV Domel Energetic

System Energetic jest doskonałym rozwiązaniem dla domów energooszczędnych i pasywnych. System w standardzie wyposażony jest w zaczepy antywłamaniowe co zwiększa bezpieczeństwo osób i mienia znajdującego się w mieszkaniu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie ciszę. Doskonałą izolację akustyczną gwarantuje 6-komorowa budowa oraz zwiększona szerokość ramy i skrzydła.

Energetic to 6-komorowy system profili niemieckiej firmy GEALAN, o szerokości zabudowy 83 mm. Kształtownik tworzy w ramie 7 komorę. Zaleca się pakiet 3-szybowy z ciepłą ramką o współczynniku Ug=0,5.

Spójny system rozmieszczenia uszczelek w trzech płaszczyznach, a także dodatkowa uszczelka we wrębie podszybowym zapewniają dodatkową izolację.

Okna posiadają Certyfikat potwierdzający współczynnik przenikania ciepła Uf = 0,92 W/m kw.

 

 

Przykładowe realizacje firmy Domel

Okna PCV Lublin - Okna PCV DomelOOkna PCV Lublin - Okna PCV DomelOkna PCV Lublin - Okna PCV Domel

 

 

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572