A+ R A-

Okna PCV Solo Lublin

Okna Solo

solo

Firma PPHU SOLO powstała w 1998r, z czasem przekształcona została w Grupę Solo. Główną działalnością firmy jest produkcja oraz dystrybucja okien PCV z niemieckich profili Salamander.

Grupa Solo swoją siedzibę ma w Stalowej Woli, w województwie Podkarpackim. Posiadają oni również liczne autoryzowane salony m. in. w Rzeszowie, Krakowie, Nowym Sączu. Okna Grupy Solo cieszą się ogromnym zaufaniem użytkowników, o czym świadczy fakt, iż ponad połowa klientów, którzy kupili produkty firmy, kierowali się pozytywną opinią znajomych, sąsiadów oraz innych osób, które zakupiły te okna wcześniej i je poleciły.

Grupa Solo swoją produkcję skierowała przede wszystkim na jakość umożliwiającą dopasowanie oferty nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, nadzorowany przez techników z wieloletnim krajowym i zagranicznym doświadczeniem, zapewnia gwarancję najwyższej jakości. Okna wykonane z profili Salamander są oknami ekskluzywnymi, a bogate wyposażenie zapewnia wysokie właściwości użytkowe. Nie tylko na rynku krajowym zostały docenione produkty firmy Solo, dużym powodzeniem cieszą się również za granicą, głównie w Niemczech, gdzie profil Salamander jest dobrze znany i uznawany za wysokiej klasy, a wykonane z jego komponentów okna za perfekcyjne.

 

 

Okna Solo na profilu BluEvolution82 Salamander & Brugmann.

Najnowszym produktem koncernu Salamander & Brugmann jest system BluEvolution82. To połączenie doświadczenia w rozwiązaniach energooszczędności i klasycznego, ale nowoczesnego wyglądu. Mimo swoich gabarytów profil wygląda lekko i „szczupło”.

6-cio komorowa budowa, zarówno ramy jak i skrzydła, oraz 82 milimetrowy profil, dostępny jest w dwóch wersjach uszczelnienia:

AD z dwiema uszczelkami oporowymi

BluEvolution82 Salamander & Brugmann AD 2 uszczelki

MD z dodatkową (trzecią) uszczelką środkową

BluEvolution82 Salamander & Brugmann MD 3 uszczelki

Tworzywo PCW, z którego wykonany jest profil, jest odporne na szkodliwe wpływy atmosfery i zabrudzenia, natomiast gładka powierzchnia profili ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Kolory – szeroka paleta kolorów profili, zarówno gładkich, jak i drewnopodobnych, w tym drewna szlachetnego.

Zakres zastosowania – bez ograniczeń formalnych i funkcjonalnych.

BluEvolution82 Salamander & Brugmann

3-szybowy zespolony pakiet oszklenia, stosowany jest jako standardowy, wypełniony argonem o szerokości 44 mm, dla którego wartość UG wynosi 0,5 W/m2K. Współczynnik przenikalności cieplnej dla okna referencyjnego w wersji MD z takim szkłem osiąga wartość Uw=0,74W/m2K.

To jeden z najlepszych parametrów wśród wyrobów dostępnych na rynku stolarki otworowej. Biorąc to pod uwagę profil BluEvolution82, może być stosowany w domach pasywnych.

Szczegółowe informacje nt. profilu BluEvolution82 Salamander & Brugmann.

 

 

Okna Solo na profilu BluEvolution92

Energooszczędność – to hasło przyświecało zaprojektowaniu i skonstruowaniu profilu BluEvolution92. Nowoczesne trendy budownictwa, czyli domy energooszczędne i pasywne doprowadziły do powstania profilu zapewniającego odpowiednią izolację termiczną, szczelność oraz wentylację w pomieszczeniach. Jest to profil dedykowany do takich właśnie domów. Współczynnik przenikania termicznego dla całego okna Uw=0,7 W/m2K, uzyskany dla okien wykonanych standardowo, czyni ten system bezkonkurencyjny.

Niska wysokość zabudowy tej 6-cio komorowej konstrukcji, oraz 92 mm głębokości zabudowy montażowej, daje wysoką izolacje termiczną i w efekcie, rewelacyjną efektywność energetyczną. Spełnia to obecne jak i przyszłe surowe normy ochrony energetycznej.

bluevolution92gwarancja

Dane techniczne:

  • Głębokość zabudowy 92 mm
  • Grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A profili),
  • Sześciokomorowa konstrukcja ramy
  • Wysokiej jakości uszczelki EPDM
  • Gładkie, błyszczące powierzchnie białych profili
  • Eleganckie, klasyczne linie profili o wysokości złożenia zaledwie 118mm
  • Możliwość zastosowania pakietów szybowych o szerokości do 60mm
  • Uf = 1,0 W/m2 dla ramy i skrzydła ze standardowym wzmocnieniem
  • Uf = 0,9 W/m2 dla ramy i skrzydła ze wzmocnieniem termicznym - jedyny tak niski współczynnik izolacji cieplnej dla profili o głębokości zabudowy 92 mm

 

okna drzwi Lublin

Polecamy

Kontakt

Salon EXPERT

 

Gerda Lublin
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-673
expert.lublin@gmail.com

 

Pobierz wizytówkę:

qr code


GERDA I Lublin

Salon EXPERT
ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

 

tel./fax. 81-534-32-15
tel.kom. 881-615-672

expert.lublin@gmail.com

Dane firmy

Expert

ul. Zygmunta Krasińskiego 15
20-709 Lublin

NIP: 712-288-28-78

Regon:  060513164

Nr konta Bank Zachodni WBK SA:

09 1090 2688 0000 0001 2173 1572